Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Kajetanów - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala ogrzewana, ul. Kolberga

Czarnów,Kielce(Kajetanów + 10 km)

5 850 zł195 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o pow. 165m kw + pom. biurowe, socjalne i 2 wc, zlokalizowaną w kompleksie budynków produkcyjno - magazynowych w dzielnicy Czarnów. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zbożowa

Wielkopole,Kielce(Kajetanów + 10 km)

5 395 zł166 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 166 m2 zlokalizowana w dzielnicy ksm. Magazyn składa się z dwóch pomieszczeń o pow. ok. 38 m2 i 112 m2 oraz wc. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Maków

Maków(Kajetanów + 14 km)

8 000 zł325 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem funkcjonalny magazyn z pomieszczeniami biurowymi oraz socjalnymi położony w Makowie. Usytuowany jest na działce o powierzchni 1200m2. Na części frontowej ułożono bezfugową.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zagnańska

Sieje,Kielce(Kajetanów + 10 km)

27 875 zł1 115 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: przestronny magazyn z opcją wynajmu biur Kielce, ul. Zagnańska Oferujemy na wynajem obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 1115 m , zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bieleckie Młyny

Bieleckie Młyny(Kajetanów + 22 km)

4 000 zł290 m² 13,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 949 m²

Dawny młyn - wyjątkowa nieruchomość z wachlarzem możliwości Właściciel bierze pod uwagę możliwość sprzedaży, bądź zamiany na inną nieruchomość. W malowniczym otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Tartaczna

Żakowice,Radom(Kajetanów + 22 km)

7 000 zł500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-usługowe o powierzchniach od 300m2. W tym momencie wolna powierzchnia to 500 m2 na drugim piętre w cenie 14 zł/m2. Wszystkie powierzchnie można.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Kielce

Kielce(Kajetanów + 10 km)

126 000 zł7 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Centrum logistyczno-dystrybucyjne zlokalizowane w województwie świętokrzyskim, ok. 14 km na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Radom

Jeżowa Wola,Radom(Kajetanów + 22 km)

59 803 zł2 860 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o pow. ok. 2 860 m2 zlokalizowana w południowo - zachodniej części Radomia. Hala o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Toruńska

Żakowice,Radom(Kajetanów + 22 km)

9 380 zł469 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem budynek z 2016 roku o pow. 469 m2, wolnostojący. Magazyn zaprojektowany w technologii tradycyjnej, częściowo o ścianach murowanych, częściowo z płyt warstwowych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Bieliny

Bieliny(Kajetanów + 22 km)

3 936 zł170 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

| do wynajęcia hala o powierzchni 170 m2 , zlokalizowana w Bielinach, w pobliżu trasy nr 753. Wymiary hali: - szerokość: ok. 9,5 m - długość: ok. 17,7 m - wysokość: od 3,75.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kajetanów

Kajetanów,świętokrzyskie

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę nowoczesny biurowiec i halę - 5 km od Kielc, biurowiec - dwa piętra o powierzchni 200m2, hala 300m2, duży parking. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Kajetanów

Kajetanów,świętokrzyskie

11 000 zł580 m² 18,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Do wynajęcia 3-kondygnacyjny biurowiec o powierzchni 580 m2 zlokalizowany w Kajetanowie gm. Zagnańsk. Na 1 piętrze budynku znajduje się 8 pomieszczeń biurowych oraz 1 pomieszczenie sanitarne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij